Aktualności

Zmiany trenera trochę ożywiły nasza grę. - wypowiedzi...

• autor: ksinfo, 2018-10-30 21:33
Zmiany trenera trochę ożywiły nasza grę. - wypowiedzi pomeczowe...

Biało-zieloni zwycięstwem 3:2 zakończyli rundę jesienną sezonu 2018/19. W rozwinięciu newsa prezentujemy wypowiedzi pomeczowe.

Patryk Krzywda (trener): Cieszy zwycięstwo na koniec rundy. Mecz nie do końca układał się dla nas tak jakbyśmy chcieli. Mimo wszystko z przebiegu spotkania nasza wygrana powinna być okazalsza. Nie ustrzegliśmy się błędów które skrupulatnie wykorzystał przeciwnik. Realizujemy stopniowo coraz lepiej pomysł na grę który chcemy stosować. Przerwa zimowa posłuży nam w doskonaleniu elementów które jeszcze nam nie do końca wychodzą. Będziemy robić wszystko aby na wiosnę wyglądać jako drużyna jeszcze lepiej. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom którzy grali w tej rundzie za zaangażowanie i pozostawione zdrowie na boisku. Chciałbym podziękować również osobą których pracy nie widać a jest bardzo ważna Panu Jackowi Guzikowi, Panu Tadziowi Luli oraz naszemu kierownikowi Grześkowi Juszczykowi mam nadzieję że można będzie liczyć na waszą pomoc w nadchodzącej rundzie, jeszcze raz dziękuję!

Maciej Żołna: Nie było to porywające widowisko, bo zarówno Chlebianka jak i nasza drużyna nie zagrała na dobrym poziomie. Nie potrafimy jeszcze utrzymać odpowiedniego tempa i jakości gry przez dłuższy okres, co owocuje tym, że po strzeleniu bramki nie poszliśmy za ciosem i zamiast dołożyć kolejne trafienia to my tracimy gola. Tak naprawdę w pierwszej połowie Chlebna oddała jeden groźny strzał, który wylądował na słupku i zrobiła jedną akcję, po której nie upilnowaliśmy zamykającego akcję zawodnika i straciliśmy bramkę. Z naszej strony akcję były rwane, brakowało trochę dokładności i chyba najbardziej zabrakło chłodnej głowy i precyzji, bo przy kilku strzałach praktycznie podawaliśmy piłkę bramkarzowi lub oddawaliśmy niecelne strzały. Druga połowa to dalej nasza przewaga optyczna w środku, lecz znowu po zdobytej bramce z rzutu karnego zasnęliśmy i rywal zaskoczył nas dalekim podaniem do napastnika i zdobył gola. Zmiany trenera trochę ożywiły nasza grę w końcówce i udało się przechylić szale zwycięstwa na nasza korzyść. Cieszyć może liczna frekwencja, ponieważ nie wszyscy zawodnicy zostali wpisani do protokołu, ale to dobry prognostyk na przyszłość- jest rywalizacja, każdy może zagrać za każdego, a to tylko będzie działało na nasza korzyść!

Tomasz Józefczyk: Wiedzieliśmy, że nasz przeciwnik zajmuję miejsce w dolnej części tabeli jednak mimo tego nie mogliśmy go lekceważyć. Było to ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej, dlatego chcieliśmy ją dobrze zakończyć i wygrać ten mecz. Już od samego początku to my mieliśmy przewagę i dominowaliśmy, czego efektem była bramka. Przeciwnik zagrażał naszej bramce pojedynczymi, ale jak się okazało groźnymi akcjami, ponieważ dwukrotnie odrabiał straty. Mimo tego pokazaliśmy charakter i walkę do końca. Udało nam się wygrać ten mecz. Myślę że nie zapewniliśmy kibicom dużo emocji ale radości z wygranej. Cieszy zwycięstwo, szczególnie po takim przebiegu meczu. Fajnie że mogłem mieć swój udział w tej wygranej i myślę, że nie zawiodłem swoją postawą.

KIBIC: Dość zacięty mecz i kilka błędów sędziego zadecydowało o takim, a nie innym przebiegu meczu, w naszej drużynie z meczu na mecz widać zgranie i jedność zawodników. Dużo młodzieży w drużynie seniorów to dobry prognostyk na przyszłość a w ostatnich meczach widać że nie ma jakiejś olbrzymiej różnicy poziomu w grze juniorów, którzy mogą występować ze starszymi kolegami. Trener jak widać nie boi się zaryzykować i postawić na świeżą krew w drużynie już od pierwszych minut. A co do meczu to powinniśmy to wygrać bardziej okazale, no ale cóż.. Zwycięstwo to zwycięstwo. Przed drużyną okres przygotowawczy i oby było jeszcze lepiej na wiosnę!